Аналітика

Публікації юристів GOLAW
КНИГА │ Початок кримінального провадження: поради адвоката
Ігор Глушко
2021

Не даючи універсальних алгоритмів дій, книга містить ряд практичних порад щодо тактики поведінки потерпілого, або його представника на початкових етапах розслідування кримінального провадження. Ці поради сприятимуть захисту прав, законних інтересів потерпілого, відшкодуванню заподіяної злочином шкоди та притягненню винних до відповідальності.

Крім того, у книзі описується процесуальний інструментарій взаємодії з органами досудового розслідування та прокуратури, як в цілому, так і у разі неналежного розслідування кримінального провадження та невиконання правоохоронцями своїх професійних обов’язків.

Ця книга дасть Вам певне розуміння того, як потерпілому або його представнику не бути пасивним спостерігачем процесу розслідування злочину, а стати активним процесуальним гравцем та захистити порушені права.

Придбати книгу
Строкові цілі
Ігор Глушко, Анжеліка Моісєєва

Довго питання строків досудового розслідування для відповідних органів було другорядним.

Ситуація змінилась після того, як у кримінальному процесуальному законодавстві були передбачені наслідки недотримання строків — закриття кримінальних проваджень без права їх подальшого реанімування.

Тож не дивно, що прості правила обчислення та продовження строку досудового розслідування на практиці викликають численні питання й критику з боку представників правоохоронних органів.

Читати
Рішення РНБО щодо тиску на бізнес: коментар
Анжеліка Моісєєва
25 січня 2024

Опубліковано текст Указу Президента України №21/2024 "Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 23 січня 2024 року "Про невідкладні заходи із забезпечення економічної безпеки на період дії правового режиму воєнного стану".

Читати
Законопроект щодо строків досудового розслідування під час воєнного стану: чи виправдовує мета засоби?
Ігор Глушко
21 серпня 2022

10.08.2023 року Верховною Радою України прийнято за основу зі скороченим строком підготовки проект закону, що стосується обчислення строків досудового розслідування в умовах воєнного стану. 

Читати
Як стягнути шкоду у кримінальному провадженні, пов’язаному з ДТП?
Крістіна Кольчинська
31 липня 2023

Цивільний позов за умови правильного обґрунтування може бути дієвим механізмом для відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої неправомірними діями засудженого.

Читати

Дякуємо за Ваш запит. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Дякуємо !

Ви підписані на розсилку останніх новин

Щоб бути у курсі новин