Аналітика

Публікації юристів GOLAW
КНИГА │ Початок кримінального провадження: поради адвоката
Ігор Глушко
2021

Не даючи універсальних алгоритмів дій, книга містить ряд практичних порад щодо тактики поведінки потерпілого, або його представника на початкових етапах розслідування кримінального провадження. Ці поради сприятимуть захисту прав, законних інтересів потерпілого, відшкодуванню заподіяної злочином шкоди та притягненню винних до відповідальності.

Крім того, у книзі описується процесуальний інструментарій взаємодії з органами досудового розслідування та прокуратури, як в цілому, так і у разі неналежного розслідування кримінального провадження та невиконання правоохоронцями своїх професійних обов’язків.

Ця книга дасть Вам певне розуміння того, як потерпілому або його представнику не бути пасивним спостерігачем процесу розслідування злочину, а стати активним процесуальним гравцем та захистити порушені права.

Придбати книгу
Дистанційне кримінальне провадження під час воєнного стану
Ігор Глушко
29 Червня 2022

Від початку воєнного стану в чинне кримінальне процесуальне законодавство України було внесено цілу низку змін. Зокрема, вони торкнулись порядку проведення дистанційного судового засідання. Наскільки виправданими є такі зміни, та чи дотримуються суди прав учасників кримінального провадження, пропонуємо розібратися.

Читати
Які повноваження надано поліцейським на час дії воєнного стану?
Анжеліка Моісєєва
15 Червня 2022

Пропонуємо розібратися, які нові ключові повноваження надано поліцейським у воєнний час, та що варто знати кожному про їх виконання.

Читати
Що потрібно знати про Європол та його співпрацю з Україною?
Анжеліка Моісєєва
30 Травня 2022

Як функціонує Європол, які дані збирає та обробляє, яким чином здійснює обмін інформацією з іншими країнами: пропонуємо вашій увазі огляд актуальних питань.

Читати
Відповідальність за неподання декларації та приховування статків: що нового передбачає закон?
Ігор Глушко
12 Жовтня 2021

Притягнення посадовців до кримінальної відповідальності за незадекларовані статки стала чи не найскандальнішою темою 2020-2021 років. Чи стане закон № 1531-IX від 29.06.2021 останнім в низці реформ, що мають систематичний характер та тривають вже багато років, покаже лише час. Наразі пропонуємо проаналізувати, яких змін зазнало законодавство у згаданій сфері за останній рік.

Читати

Дякуємо за Ваш запит. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Дякуємо !

Ви підписані на розсилку останніх новин

Щоб бути у курсі новин